150D335X0006A2BE3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
3.3 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 6 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
150D335X0006A2BE3
DigiKeys varenummer
150D335X0006A2BE3-ND
Producenter
Producentens varenummer
150D335X0006A2BE3
Beskrivelse
CAP TANT 3.3UF 20% 6V AXIAL
Producentens standard leveringstid
39 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
150D335X0006A2BE3 Modeller
Kategori
Type
Hermetisk forseglet
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
1000 timer @ 125°C
Emballage
Bulk
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,135" diam. x 0,286" L (3,43mm x 7,26mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
A
Spænding - Nominel
6 V