135D567X9006F6 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
560 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 6 V Aksial 2,5Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
135D567X9006F6
DigiKeys varenummer
135D567X9006F6-ND
Producenter
Producentens varenummer
135D567X9006F6
Beskrivelse
CAP TANT 560UF 10% 6V AXIAL
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
135D567X9006F6 Modeller
ESR (ækvivalent seriemodstand)
2,5Ohm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 200°C
Størrelse/dimension
0,296" diam. x 0,641" L (7,52mm x 16,28mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
6 V