135D567X9010F6
DigiKeys varenummer
135D567X9010F6-ND
Producenter
Producentens varenummer
135D567X9010F6
Beskrivelse
CAP TANT 560UF 10% 10V AXIAL
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
560 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 10 V Aksial 2,5Ohm
EDA/CAD-modeller
135D567X9010F6 Modeller
ESR (ækvivalent seriemodstand)
2,5Ohm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 200°C
Størrelse/dimension
0,296" diam. x 0,641" L (7,52mm x 16,28mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
10 V