135D406X9075T2 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
40 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 75 V Aksial 3Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
135D406X9075T2
DigiKeys varenummer
135D406X9075T2-ND
Producenter
Producentens varenummer
135D406X9075T2
Beskrivelse
CAP TANT 40UF 10% 75V AXIAL
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
135D406X9075T2 Modeller
Kategori
Type
Hermetisk forseglet
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
3Ohm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bakke
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,390" diam. x 0,766" L (9,91mm x 19,46mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
T
Spænding - Nominel
75 V