109D406X9075T2 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
40 µF Elastomerforseglet Tantalkondensatorer 75 V Aksial 5Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
109D566X9075T2
109D406X9075T2
DigiKeys varenummer
109D406X9075T2-ND
Producenter
Producentens varenummer
109D406X9075T2
Beskrivelse
CAP TANT 40UF 10% 75V AXIAL
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
109D406X9075T2 Modeller
Kategori
Type
Elastomerforseglet
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
5Ohm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bakke
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,406" diam. x 0,921" L (10,31mm x 23,40mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
T
Spænding - Nominel
75 V