135D337X9050K2 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 30
Datablad
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 7
Datablad
På lager: 76
Similar
På lager: 0
KEMET
På lager: 0
KYOCERA AVX
På lager: 6
330 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 50 V Aksial 1,5Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
135D337X9050K2
DigiKeys varenummer
718-1250-ND
Producenter
Producentens varenummer
135D337X9050K2
Beskrivelse
CAP TANT 330UF 10% 50V AXIAL
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
135D337X9050K2 Modeller
Kategori
Type
Hermetisk forseglet
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1,5Ohm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 200°C
Emballage
Bakke
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,390" diam. x 1,062" L (9,91mm x 26,97mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
K
Spænding - Nominel
50 V