134D337X9075T6
DigiKeys varenummer
718-1798-ND
Producenter
Producentens varenummer
134D337X9075T6
Beskrivelse
CAP TANT 330UF 10% 75V AXIAL
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
330 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 75 V Aksial, Dåse 1Ohm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
134D337X9075T6 Modeller
Kategori
Type
Hermetisk forseglet
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1Ohm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 200°C
Emballage
Bakke
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial, Dåse
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,390" diam. x 0,766" L (9,91mm x 19,46mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
T
Spænding - Nominel
75 V