135D107X9015C2 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 46
Datablad
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Similar
På lager: 0
KEMET
100 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 15 V Aksial 3,9Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
135D107X9015C2
DigiKeys varenummer
135D107X9015C2-ND
Producenter
Producentens varenummer
135D107X9015C2
Beskrivelse
CAP TANT 100UF 10% 15V AXIAL
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
135D107X9015C2 Modeller
Kategori
Type
Hermetisk forseglet
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
3,9Ohm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bakke
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,203" diam. x 0,453" L (5,16mm x 11,51mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
C
Spænding - Nominel
15 V