109D107X9015C2 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 46
Datablad
Opgradering
På lager: 0
KEMET
100 µF Elastomerforseglet Tantalkondensatorer 15 V Aksial 4Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
109D566X9075T2
109D107X9015C2
DigiKeys varenummer
109D107X9015C2-ND
Producenter
Producentens varenummer
109D107X9015C2
Beskrivelse
CAP TANT 100UF 10% 15V AXIAL
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
109D107X9015C2 Modeller
Kategori
Type
Elastomerforseglet
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
4Ohm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bakke
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,219" diam. x 0,608" L (5,56mm x 15,45mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
C
Spænding - Nominel
15 V