D2TO035C47R00JRE3
DigiKeys varenummer
716-D2TO035C47R00JRE3TR-ND - Tape & Reel (TR)
716-D2TO035C47R00JRE3CT-ND - Afskåret tape (CT)
716-D2TO035C47R00JRE3DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
D2TO035C47R00JRE3
Beskrivelse
RES SMD TO263
Detaljeret beskrivelse
47 Ohms ±5% 35W Chipmodstand TO-263-3, D2PAK (2 ledere + tab), TO-263AB Automotive AEC-Q200, Fugtresistent, Induktionsfri Tykfilm
EDA/CAD-modeller
D2TO035C47R00JRE3 Modeller
Temperaturkoefficient
±150ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,398" L x 0,346" B (10,10mm x 8,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,189" (4,80mm)