TPAL0263F47R0K9
DigiKeys varenummer
4506-TPAL0263F47R0K9-ND
Producenter
Producentens varenummer
TPAL0263F47R0K9
Beskrivelse
RES 47 OHMS 35W 1% TO263
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
47 Ohms ±1% 35W Chipmodstand TO-263-3, D2PAK (2 ledere + tab), TO-263AB Automotive AEC-Q200, Induktionsfri Tykfilm
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Induktionsfri
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Emballage
Rør
Pakke/hus
TO-263-3, D2PAK (2 ledere + tab), TO-263AB
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,398" L x 0,307" B (10,10mm x 7,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,189" (4,80mm)