TEMT1000
DigiKeys varenummer
751-1052-2-ND - Tape & Reel (TR)
751-1052-1-ND - Afskåret tape (CT)
751-1052-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TEMT1000
Beskrivelse
SENSOR PHOTO 950NM TOP VIEW 2SMD
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Fototransistorer 950nm Ses ovenfra 2-SMD, Z-bukket
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TEMT1000 Modeller
Kategori
Synsvinkel
30°
Producenter
Vishay Semiconductor Opto Division
Effekt - Maks.
100 mW
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Retning
Ses ovenfra
Spænding - Kollektoremitter nedbrud (maks.)
70 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Kollektor (Ic) (maks.)
50 mA