SMCJ43CA-E3/9AT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 3.965
Datablad
Direkte
På lager: 0
Datablad
Taiwan Semiconductor Corporation
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
På lager: 566
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
Opgradering
Similar
69,4V Klemme 21,6A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DO-214AB
SMCJ43CA-E3/9AT
DigiKeys varenummer
SMCJ43CA-E3/9AT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMCJ43CA-E3/9AT
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
SMCJ43CA-E3/9AT Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
21,6A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
43V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
47,8V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
69,4V