SMCJ43CA-13-F
DigiKeys varenummer
SMCJ43CA-FDITR-ND - Tape & Reel (TR)
SMCJ43CA-FDICT-ND - Afskåret tape (CT)
SMCJ43CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMCJ43CA-13-F
Beskrivelse
TVS DIODE 43VWM 69.4VC SMC
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
69,4V Klemme 21,6A Ipp TVS – Dioder Overflademontering SMC
EDA/CAD-modeller
SMCJ43CA-13-F Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
21,6A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strømnetbeskyttelse
No
Varestatus
Aktiv
Applikationer
Universal
Type
Zener
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
1
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - returspænding (Typ)
43V
Pakke/hus
DO-214AB, SMC
Spænding - Nedbrud (min.)
47,8V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
69,4V