SMCJ26A-M3/9AT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Similar
Datablad
Similar
Diotec Semiconductor
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
STMicroelectronics
YAGEO
YAGEO
På lager: 485
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
På lager: 342
Comchip Technology
42,1V Klemme 35,6A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMC)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DO-214AB, SMC
SMCJ26A-M3/9AT
DigiKeys varenummer
SMCJ26A-M3/9AT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMCJ26A-M3/9AT
Beskrivelse
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
35,6A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
26V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
28,9V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
42,1V