SMCJ17A-M3/9AT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
På lager: 0
Datablad
Similar
Diotec Semiconductor
På lager: 3.000
Datablad
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
YAGEO
YAGEO
Littelfuse Inc.
Comchip Technology
27,6V Klemme 54,3A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMC)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DO-214AB, SMC
SMCJ17A-M3/9AT
DigiKeys varenummer
SMCJ17A-M3/9AT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMCJ17A-M3/9AT
Beskrivelse
TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
54,3A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
17V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
18,9V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
27,6V