5.0SMDJ17A
DigiKeys varenummer
5.0SMDJ17ATR-ND - Tape & Reel (TR)
5.0SMDJ17ACT-ND - Afskåret tape (CT)
5.0SMDJ17ADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
5.0SMDJ17A
Beskrivelse
TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
27,6V Klemme 181A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
EDA/CAD-modeller
5.0SMDJ17A Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
181A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
5000W (5kW)
Serie
Strømnetbeskyttelse
Ja
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
17V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
18,9V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
27,6V