SMCJ15A-E3/9AT
DigiKeys varenummer
SMCJ15A-E3/9ATGITR-ND - Tape & Reel (TR)
SMCJ15A-E3/9ATGICT-ND - Afskåret tape (CT)
SMCJ15A-E3/9ATGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMCJ15A-E3/9AT
Beskrivelse
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24,4V Klemme 61,5A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
61,5A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Universal
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
15V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
16,7V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
24,4V