1.5SMCJ15A
DigiKeys varenummer
4878-1.5SMCJ15ATR-ND - Tape & Reel (TR)
4878-1.5SMCJ15ACT-ND - Afskåret tape (CT)
4878-1.5SMCJ15ADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
1.5SMCJ15A
Beskrivelse
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24,4V Klemme 61,5A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMC)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
1.5SMCJ15A Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
61,5A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Aktiv
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-50°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
15V
Spænding - Nedbrud (min.)
16,7V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
24,4V