SMCJ150CA-M3/9AT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 7.165
På lager: 0
Datablad
Littelfuse Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
Similar
Similar
På lager: 99
Bourns Inc.
Comchip Technology
243V Klemme 6,2A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMC)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DO-214AB, SMC
SMCJ150CA-M3/9AT
DigiKeys varenummer
SMCJ150CA-M3/9AT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMCJ150CA-M3/9AT
Beskrivelse
TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
6,2A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Universal
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
150V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
167V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
243V