5.0SMDJ150CA
DigiKeys varenummer
F10848TR-ND - Tape & Reel (TR)
F10848CT-ND - Afskåret tape (CT)
F10848DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
5.0SMDJ150CA
Beskrivelse
TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AB
Detaljeret beskrivelse
243V Klemme 20,6A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
EDA/CAD-modeller
5.0SMDJ150CA Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
20,6A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
5000W (5kW)
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
150V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
167V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
243V