SMCJ12CA-E3/9AT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 0
Datablad
Direkte
På lager: 0
Datablad
Littelfuse Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Bourns Inc.
KYOCERA AVX
På lager: 955
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Comchip Technology
Similar
Diotec Semiconductor
På lager: 620
Similar
19,9V Klemme 75,4A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DO-214AB
SMCJ12CA-E3/9AT
DigiKeys varenummer
SMCJ12CA-E3/9AT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMCJ12CA-E3/9AT
Beskrivelse
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
SMCJ12CA-E3/9AT Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
75,4A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Serie
Strømnetbeskyttelse
No
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Universal
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Type
Zener
Monteringstype
Overflademontering
Dobbeltrettede kanaler
1
Pakke/hus
DO-214AB, SMC
Spænding - returspænding (Typ)
12V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
13,3V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
19,9V