SMCJ12CA-HRA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Littelfuse Inc.
På lager: 38.816
På lager: 4.187
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
KYOCERA AVX
På lager: 955
19,9V Klemme 75,4A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMCJ12CA-HRA
DigiKeys varenummer
SMCJ12CA-HRA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMCJ12CA-HRA
Beskrivelse
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
19,9V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
75,4A
Serie
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Varestatus
Aktiv
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
12V
Spænding - Nedbrud (min.)
13,3V