SMCJ120CA-M3/9AT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 85
Datablad
Direkte
På lager: 0
Datablad
Littelfuse Inc.
På lager: 1.335
Taiwan Semiconductor Corporation
På lager: 5
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
Similar
Similar
Diodes Incorporated
Comchip Technology
193V Klemme 7,8A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMC)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DO-214AB, SMC
SMCJ120CA-M3/9AT
DigiKeys varenummer
SMCJ120CA-M3/9AT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMCJ120CA-M3/9AT
Beskrivelse
TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
7,8A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Universal
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
120V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
133V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
193V