SMCJ120CA-13-F
DigiKeys varenummer
31-SMCJ120CA-13-FTR-ND - Tape & Reel (TR)
31-SMCJ120CA-13-FCT-ND - Afskåret tape (CT)
31-SMCJ120CA-13-FDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMCJ120CA-13-F
Beskrivelse
TVS DIODE 120VWM 193VC SMC
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
193V Klemme 7,9A Ipp TVS – Dioder Overflademontering SMC
EDA/CAD-modeller
SMCJ120CA-13-F Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
7,9A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spænding - returspænding (Typ)
120V
Spænding - Nedbrud (min.)
133V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
193V