SMCG30CA-E3/9AT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 0
Datablad
Direkte
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Littelfuse Inc.
Opgradering
Littelfuse Inc.
Similar
STMicroelectronics
På lager: 147
48,4V Klemme 31A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCG)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMCG30CA-E3/9AT
DigiKeys varenummer
SMCG30CA-E3/9AT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMCG30CA-E3/9AT
Beskrivelse
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
31A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Dobbeltrettede kanaler
1
Pakke/hus
DO-215AB, SMC-mågevinge
Spænding - returspænding (Typ)
30V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
33,3V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
48,4V