SMCG30CA-HRA
DigiKeys varenummer
SMCG30CA-HRA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMCG30CA-HRA
Beskrivelse
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
48,4V Klemme 31A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCG)
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
48,4V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
31A
Serie
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Aktiv
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
30V
Pakke/hus
DO-215AB, SMC-mågevinge
Spænding - Nedbrud (min.)
33,3V