SMBJ64D-M3/H er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 0
Datablad
Similar
På lager: 6.669
Datablad
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
102V Klemme 5,88A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AA (SMBJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMBJ64D-M3/H
DigiKeys varenummer
SMBJ64D-M3/HGITR-ND - Tape & Reel (TR)
SMBJ64D-M3/HGICT-ND - Afskåret tape (CT)
SMBJ64D-M3/HGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMBJ64D-M3/H
Beskrivelse
TVS DIODE 64VWM 102VC DO214AA
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
5,88A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
600W
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spænding - returspænding (Typ)
64V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
72,2V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
102V