SMBJ64A-M3/52 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 0
Datablad
Similar
På lager: 6.669
Datablad
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
103V Klemme 5,8A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AA (SMBJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMBJ64A-M3/52
DigiKeys varenummer
SMBJ64A-M3/52-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMBJ64A-M3/52
Beskrivelse
TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AA
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
5,8A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
600W
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spænding - returspænding (Typ)
64V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
71,7V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
103V