SMBJ110CAHE3/5B er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 1.424
Datablad
Direkte
På lager: 0
Datablad
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
Similar
Bourns Inc.
Similar
På lager: 566
Taiwan Semiconductor Corporation
Microchip Technology
Comchip Technology
Comchip Technology
177V Klemme 3,4A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AA (SMBJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMBJ110CAHE3/5B
DigiKeys varenummer
SMBJ110CAHE3/5B-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMBJ110CAHE3/5B
Beskrivelse
TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AA
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
3,4A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
600W
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Klasse
Automotive
Type
Zener
Kvalifikation
AEC-Q101
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
110V
Spænding - Nedbrud (min.)
122V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
177V