SMBJ110CA-HR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Littelfuse Inc.
På lager: 566
Datablad
Direkte
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
Taiwan Semiconductor Corporation
På lager: 0
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Microchip Technology
Similar
177V Klemme 3,4A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AA (SMBJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMBJ110CA-HR
DigiKeys varenummer
SMBJ110CA-HR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMBJ110CA-HR
Beskrivelse
TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AA
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
177V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
3,4A
Serie
Effekt - Peak-impuls
600W
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
110V
Spænding - Nedbrud (min.)
122V