SMB10J22AHE3/5B er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Littelfuse Inc.
På lager: 2.534
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
På lager: 19.192
Datablad
Semtech Corporation
Taiwan Semiconductor Corporation
Bourns Inc.
YAGEO
YAGEO
STMicroelectronics
Microchip Technology
Microchip Technology
Comchip Technology
35,5V Klemme 28,2A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AA (SMB)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMB10J22AHE3/5B
DigiKeys varenummer
SMB10J22AHE3/5B-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMB10J22AHE3/5B
Beskrivelse
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AA
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
28,2A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1000W (1kW)
Serie
Strømnetbeskyttelse
No
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Klasse
Automotive
Type
Zener
Kvalifikation
AEC-Q101
Enkeltrettede kanaler
1
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - returspænding (Typ)
22V
Pakke/hus
DO-214AA, SMB
Spænding - Nedbrud (min.)
24,4V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
35,5V