SMBJ22A-HR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Taiwan Semiconductor Corporation
På lager: 12.484
Datablad
Direkte
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 805
Datablad
Similar
På lager: 0
Similar
På lager: 250
YAGEO
YAGEO
35,5V Klemme 16,9A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AA (SMBJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMBJ22A-HR
DigiKeys varenummer
SMBJ22A-HR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMBJ22A-HR
Beskrivelse
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AA
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
35,5V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
16,9A
Serie
Effekt - Peak-impuls
600W
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Spænding - returspænding (Typ)
22V
Spænding - Nedbrud (min.)
24,4V