S10CJHM3/I
DigiKeys varenummer
112-S10CJHM3/ITR-ND - Tape & Reel (TR)
112-S10CJHM3/ICT-ND - Afskåret tape (CT)
112-S10CJHM3/IDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
S10CJHM3/I
Beskrivelse
DIODE STANDARD 600V 10A DO214AB
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder 600 V 10A Overflademontering DO-214AB (SMC)
Kategori
Strøm - Lækstrøm @ Vr
10 µA @ 600 V
Mfr
Kapacitans @ Vr, F
79pF @ 4V, 1MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klasse
Automotive
Varestatus
Aktiv
Kvalifikation
AEC-Q101
Teknologi
Monteringstype
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
600 V
Pakke/hus
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
10A
Leverandørs enhedspakning
DO-214AB (SMC)
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
1 V @ 10 A
Driftstemperatur - Samling
-55°C – 150°C
Hastighed
Standard restitution >500ns, > 200mA (Io)