BZX84C33-E3-18 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Diodes Incorporated
På lager: 0
Datablad
Similar
Diotec Semiconductor
På lager: 0
Datablad
onsemi
Central Semiconductor Corp
Comchip Technology
Diodes Incorporated
onsemi
Dioder – Zener 33 V 300 mW ±5% Overflademontering SOT-23-3
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BZX84C33-E3-18
DigiKeys varenummer
BZX84C33-E3-18-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
BZX84C33-E3-18
Beskrivelse
DIODE ZENER 33V 300MW SOT23-3
Producentens standard leveringstid
41 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Impedans (maks.) (Zzt)
80 Ohms
Mfr
Strøm - Lækstrøm @ Vr
50 nA @ 23.1 V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Tolerance
±5%
Grundlæggende varenummer
Effekt - Maks.
300 mW