BZT52C33-E3-18 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
På lager: 0
Datablad
Similar
Diodes Incorporated
Similar
Microchip Technology
På lager: 229
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
onsemi
Dioder – Zener 33 V 410 mW ±5% Overflademontering SOD-123
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SOD 123
BZT52C33-E3-18
DigiKeys varenummer
BZT52C33-E3-18GITR-ND - Tape & Reel (TR)
BZT52C33-E3-18GICT-ND - Afskåret tape (CT)
BZT52C33-E3-18GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BZT52C33-E3-18
Beskrivelse
DIODE ZENER 33V 410MW SOD123
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Impedans (maks.) (Zzt)
80 Ohms
Mfr
Strøm - Lækstrøm @ Vr
100 nA @ 25 V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Leverandørs enhedspakning
SOD-123
Tolerance
±5%
Grundlæggende varenummer
Effekt - Maks.
410 mW