BZT52C33-E3-08
DigiKeys varenummer
BZT52C33-E3-08GITR-ND - Tape & Reel (TR)
BZT52C33-E3-08GICT-ND - Afskåret tape (CT)
BZT52C33-E3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BZT52C33-E3-08
Beskrivelse
DIODE ZENER 33V 410MW SOD123
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder – Zener 33 V 410 mW ±5% Overflademontering SOD-123
Kategori
Impedans (maks.) (Zzt)
80 Ohms
Mfr
Strøm - Lækstrøm @ Vr
100 nA @ 25 V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Leverandørs enhedspakning
SOD-123
Tolerance
±5%
Grundlæggende varenummer
Effekt - Maks.
410 mW