BAS70-04-E3-08 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 0
Datablad
Direkte
Diodes Incorporated
På lager: 0
Datablad
Similar
Diotec Semiconductor
STMicroelectronics
Comchip Technology
Diode-række 1-par af serieforbindelse 70 V 200mA (DC) Overflademontering TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BAS70-04-E3-08
DigiKeys varenummer
BAS70-04-E3-08TR-ND - Tape & Reel (TR)
BAS70-04-E3-08CT-ND - Afskåret tape (CT)
BAS70-04-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BAS70-04-E3-08
Beskrivelse
DIODE ARR SCHOTT 70V 200MA SOT23
Producentens standard leveringstid
41 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
BAS70-04-E3-08 Modeller
Kategori
Hastighed
Svagt signal =< 200mA (Io), Enhver hastighed
Producenter
Omvendt gendannelsestid (trr)
5 ns
Strøm - Lækstrøm @ Vr
100 nA @ 50 V
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur - Samling
125°C (maks.)
Diodekonfiguration
1-par af serieforbindelse
Monteringstype
Overflademontering
Teknologi
Schottky
Pakke/hus
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
70 V
Leverandørs enhedspakning
SOT-23-3
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io) (pr. diode)
200mA (DC)
Grundlæggende varenummer
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
410 mV @ 1 mA