XO37CRECNA40M kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
CTS-Frequency Controls
På lager: 0
Datablad
40 MHz XO (standard) HCMOS, TTL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
XO37CRECNA40M
DigiKeys varenummer
541-XO37CRECNA40M-ND
Producenter
Producentens varenummer
XO37CRECNA40M
Beskrivelse
OSCILLATOR SMD
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Output
HCMOS, TTL
Mfr
Spænding - Forsyning
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±100ppm
Emballage
Strip
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Strøm - Forsyning (maks.)
20mA
Resonatorbase
Monteringstype
Overflademontering
Type
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,075" (1,90mm)