CA70C4002GLT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
CTS-Frequency Controls
På lager: 0
Datablad
40 MHz XO (standard) HCMOS, TTL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CA70 Series
CA70C4002GLT
DigiKeys varenummer
CA70C4002GLT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CA70C4002GLT
Beskrivelse
XTAL OSC XO 40.0000MHZ HCMOS TTL
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CA70C4002GLT Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±100ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strøm - Forsyning (maks.)
40mA
Varestatus
Aktiv
Klassificeringer
AEC-Q200
Resonatorbase
Monteringstype
Overflademontering
Type
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,055" (1,40mm)