WSLP27264L000FEA
DigiKeys varenummer
541-WSLP27264L000FEATR-ND - Tape & Reel (TR)
541-WSLP27264L000FEACT-ND - Afskåret tape (CT)
541-WSLP27264L000FEADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
WSLP27264L000FEA
Beskrivelse
RES 0.004 OHM 1% 5W 2726
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4 mOhms ±1% 5W Chipmodstand Ikke-standard Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent, Modstandsdygtig over for impulser Metalelement
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent, Modstandsdygtig over for impulser
Mfr
Temperaturkoefficient
±75ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 170°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
Ikke-standard
Størrelse/dimension
0,272" L x 0,260" B (6,90mm x 6,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,118" (2,99mm)