PEWF2726F4L00Q9
DigiKeys varenummer
4506-PEWF2726F4L00Q9TR-ND - Tape & Reel (TR)
4506-PEWF2726F4L00Q9CT-ND - Afskåret tape (CT)
4506-PEWF2726F4L00Q9DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PEWF2726F4L00Q9
Beskrivelse
0.004 OHMS 1% 4W 50PPM/C
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4 mOhms ±1% 4W Chipmodstand Strip, C-bøjning Automotive AEC-Q200, Strømregistrering Metalelement
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Strømregistrering
Mfr
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 170°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
Strip, C-bøjning
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,272" L x 0,260" B (6,90mm x 6,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,132" (3,35mm)