TNPW1206499RDEEA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Similar
Vishay
På lager: 0
Datablad
Similar
Vishay
499 Ohms ±0,5% 0,52W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TNPW1206
TNPW1206499RDEEA
DigiKeys varenummer
TNPW1206499RDEEA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TNPW1206499RDEEA
Beskrivelse
RES 499 OHM 0.5% 0.52W 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TNPW1206499RDEEA Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)