MCA1206MD4990BP100 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Dale Thin Film
På lager: 8.435
Datablad
Opgradering
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
499 Ohms ±0,1% 0,52W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm