TNPW080582R5BYEN kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Direkte
TE Connectivity Passive Product
På lager: 2.355
Datablad
82.5 Ohms ±0,1% 0,26W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TNPW0805
TNPW080582R5BYEN
DigiKeys varenummer
TNPW080582R5BYEN-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TNPW080582R5BYEN
Beskrivelse
RES 82.5 OHM 0.1% 0.26W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TNPW080582R5BYEN Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)