RNC60H2002FSRE8 er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 99
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 506
Datablad
20 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNC60H2002FSRE8
DigiKeys varenummer
541-RNC60H2002FSRE8TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNC60H2002FSRE8
Beskrivelse
RES 20K OHM 1% 1/4W AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,097" diam. x 0,280" L (2,46mm x 7,11mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)