RNC60H2002FSRE6 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | RNC60H2002FSRE6 |
Beskrivelse | RES 20K OHM 1/4W 1% AXIAL |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 20 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | RNC60H2002FSRE6 Modeller |
Kategori | Funktioner Militær, Fugtresistent, Svejsbar |
Mfr | Temperaturkoefficient ±50ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur –65°C – 175°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) | Pakke/hus |
Varestatus Fås ikke længere hos DigiKey | Leverandørs enhedspakning Aksial |
Modstand | Størrelse/dimension 0,097" diam. x 0,280" L (2,46mm x 7,11mm) |
Tolerance | Antal termineringer 2 |
Effekt (Watt) | Fejlfrekvens S (0,001%) |