RER65F1000MC02 er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 76
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
På lager: 0
Ohmite
På lager: 496
100 Ohms ±1% 10W Trådviklet spolemodstand Modstande til chassismontering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RER65F1000MC02
DigiKeys varenummer
RER65F1000MC02-ND
Producenter
Producentens varenummer
RER65F1000MC02
Beskrivelse
RES CHAS MNT 100 OHM 1% 10W
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Funktioner
Induktionsfri
Mfr
Belægning, hustype
Aluminium
Serie
Monteringsfunktion
Flanger
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,750" L x 0,800" B (19,05mm x 20,32mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,405" (10,29mm)
Modstand
100 Ohms
Lederudformning
Loddeører
Tolerance
±1%
Pakke/hus
Aksial, Boks
Effekt (Watt)
10W
Fejlfrekvens
M (1%)
Sammensætning
Trådviklet spolemodstand
Klasse
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Kvalifikation
Driftstemperatur
-55°C – 250°C