RE65N1000C02
DigiKeys varenummer
541-RE65N1000C02-ND
Producenter
Producentens varenummer
RE65N1000C02
Beskrivelse
NH-10 100 1% RE65N1000 C02
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 Ohms ±1% 10W Trådviklet spolemodstand Modstande til chassismontering
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Mfr
Funktioner
Induktionsfri
Serie
Belægning, hustype
Aluminium
Emballage
Bulk
Monteringsfunktion
Flanger
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,750" L x 0,800" B (19,05mm x 20,32mm)
Modstand
100 Ohms
Højde - Monteret (maks.)
0,405" (10,29mm)
Tolerance
±1%
Lederudformning
Loddeører
Effekt (Watt)
10W
Pakke/hus
Aksial, Boks
Sammensætning
Trådviklet spolemodstand
Klasse
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C