RCS1206220RJNEA
DigiKeys varenummer
541-10599-2-ND - Tape & Reel (TR)
541-10599-1-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
RCS1206220RJNEA
Beskrivelse
RES 220 OHM 5% 1W 1206
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 Ohms ±5% 1W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
EDA/CAD-modeller
RCS1206220RJNEA Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)